سایت بهترین ابزار


برنامه قدرتمند مخفی سازی آی پی -Platinum Hide IP 3.1.2.2Platinum Hide IP ابزاری قدرتمند و حرفه ای در زمینه مخفی سازی آی پی کاربران اینترنتی می باشد. شما با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید آی پی خودتان را مخفی کرده و وارد سایت های مختلف شوید و همیشه در اینترنت ناشناس بمانید.

این برنامه می تواند با سرعت بسیار بالای خود در کمترین زمان IP شما را مخفی کند. به این ترتیب زمانی که شما با دیگران چت می کنید و یا سایت های اینترنتی را مشاهده می کنید آی پی شما مخفی مانده است و این امر سبب می شود تا امنیت سیستم خود را بالا ببرید و هکرها نتوانند از طریق آی پی وارد سیستم شما شوند.

از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به مخفی سازی آی پی به صورت کامل و بدون نقص , گشت و گذار پنهانی شما در اینترنت بدون گذاشتن ردپا , حفظ امنیت شما در برابر حمله دیگران به اطلاعات کامپیوتر شما , قابلیت انتخاب آی پی های کشورهای دیگر به جای آی پی خودتان , ارسال ایمیل به صورت کاملا ناشناس , بازکردن سایت ها و انجمن هایی که آی پی شما به دلایلی در آن مسدود شده است و... اشاره کرد.

همچنین از این برنامه می توانید جهت استفاده از امکانات سایت هایی که مغرضانه IP های کشور عزیزمان را مسدود کرده اند استفاده کنید. مثل سایت هایی که آپدیت آنتی ویروس ها را ارائه می دهند.

جهت دانلود با لینک مستقیم برنامه و راهنمایی نصب به ادامه مطلب بروید!!!!
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ]