سایت بهترین ابزار


دانلود رایگان این نرم افزار که در سایتی دیگر مثل پمو و... با قیمت هایی 10000هزار تو مان به فروش می رسد

با آیپی های کاملا ایرانی

فیلم عملکرد برنامه در ادامه ی مطلب قرار گرفت

فقط بیابید تا شمارو با این نرم افزار عالی شگفت زده کنیم.

وبلاگ داری میخوای بازدیدش بالا بره؟یا سایتی داری که با اینکه براش زحمت کشیدی هنوز بازدید مورد قبولی نداره؟این نرم افزار مثل یک انسان میاد از سایتت بازدید میکنه.

در سیستم های رتبه دهی به سایت ها و وبلاگ ها برحسب تعداد بازدید رتبه داده نمیشود بلکه برحسب تعداد IP ورودی به سایت رتبه داده میشود . امروزه روش های زیادی برای سئو کردن سایت(افزایش رتبه) وجود دارد . نرم افزاری که خدمتان معرفی کردم برای بازدید از سایت شما با IP های متفاوت است.این نرم افزار قادر است سایت یا وبلاگ شما در اصل آدرسی که به آن میدهید به گونه ای که شما مشخص می کنید بازدید کند.لطفا برای دیدن امکانات بینظیر این نرم افزار به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ساختار کلی نرم افزار

چیزی که شما در این نرم افزار مشاهده میکنید پنجره هایی است که شما آدرس ها را در آن وارد کرده و تعداد بازدید وسرعت بازدید و.. را مشخص میکنید وسپس به کارهای خود می رسید نرم افزار بروری سیستم شما فعال است واز آدرس های شما را بازدید میکند.

مشخصات کاری نرم افزار

این نرم افزار بر اساس قدرت پردازش سیستم و ویندوز شما بین ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ IP در اختیار شما قرار میدهد. در این نرم افزار شما میتوانید وروردی گوگل بینگ و یاهو دریافت کنید یعنی نرم افزار به گوگل رفته و متنی که شما مشخص میکنید جستجو میکند بعد به سایت شما وارد میشود. اگر طبق آموزشی که در سایت قرار داده ام عمل کنید در آمار گیر وبگذر ودیگر آمار گیر ها ورودی گوگل را مشاهده میکنید.

امکانات نرم افزار

قابلیت تنظیم تعداد بازدید هر ایپی از هرآدرس

یعنی شما میتوانید مدت زمانی که هر ایپی روی سایت شما بماند تنظیم کنید

۱-قابلیت بازدید ۱۰ آدرس به صورت همزمان

۲- قابلیت تنظیم تعداد بازدید در هر ساعت مثلا در ساعت ۱۲ ۹۰۰ بازدید انجام دهد

۳- قابلیت باز کردن پاپ اپ درون برنامه یعنی هنگامی که درون سایت شما وارد میشود با کلیک بر روی لینک ها پاپ اپ باز شده را درون خودش تحلیل میکند.

۴- قابلیت تنظیم کشور بازدید کننده برای افزایش رتبه کشوری

۵- فارسی بودن منو های اصلی

۶-(امکان ورودی گرفتن از گوگل , یاهو و بینگ، وچندین سایت معتبر دنیا)

۷- افزایش رتبه گوگل به هر تعداد که بخواهید برای هر آدرسی در فیلم ها مشاهده کنید.خواندن این آموزش ۵ دقیقه طول میکشد ولی با استفاده از نکات آن هم رتبه سایت خود را بالا ببرید و هم از مشکلات احتمالی جلو گیری کنید.


جهت دانلود رایگان به ادامه مطلب بروید.!!!!!!!



ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ]